Náš príbeh

KTO SME?

 

Autorkou značky je Adrienn Csenger z Mira Office, ktorá stojí za návrhmi a celkovým konceptom vývoja tašiek. Výsledok je však úsilím celého tímu. Sme rodinný podnik so silným zázemím a dlhoročnými skúsenosťami v oblasti kancelárskych a školských potrieb. Za viac ako 10 rokov nám popod ruky prešlo aspoň 30-tisíc školských tašiek. Poznáme každú látku, každý tvar, každý detail. Preto už sami nachádzame rôzne vychytávky, ktorými dokážeme obohatiť naše tašky a dosiahnuť tak vašu spokojnosť. Vieme, čo je pred detský chrbátik najdôležitejšie, detské oko najpríťažlivejšie a pre Vás, rodičov, najvýhodnejšie.

 

Prečo ReyBag?

 

Dlhoročné skúsenosti, nadobudnuté poznatky, kreativita a túžba po napredovaní vyvrcholili do vzniku vlastnej značky, ktorej sme dali meno „ReyBag“

Slovo „Rey“ pochádza zo španielčiny a v preklade znamená kráľ. Hľadali sme názov, ktorý bude symbolizovať kvalitu, silu, moc a istotu. Pevne veríme, že naše tašky sú naozaj kráľovské a sú zárukou kvality.

 

Ako vznikajú tašky Reybag a čo nás pri ich tvorbe inšpiruje ?

Každá naša taška je výsledkom niekoľkomesačnej tvrdej práce kreatívneho tímu. Námety väčšinou čerpáme z prírody, športu a obľúbených rozprávok. Ako však sledujeme zahraničné trendy, vyvíjame sa a napredujeme, nachádzame čoraz väčšiu inšpiráciu, avšak snažíme sa ísť svojou vlastnou cestou a byť originálni.